czwartek, 14 marca 2013

Zmiany na blogu + NABÓR

Hej !
Dobra, ponieważ ja mało tu piszę to może się wam przedstawię. To tak, ja nazywam się Lila, ale od urodzenia wszyscy mówią na mnie Zuzia, a znajomi Zuzanira lub Suzi. Może niektóre z was, które są z naszym blogiem od samego początku kojarzą mnie trochę, bo to ja jestem założycielką naszej pięknej strony ;) Tak się składa, że obecnie na blogu pracuje tylko Staffy, ale nie od samego początku. Na całej stronce przewieło się ponad 20 osób, które pomagały mi udoskonalać ten piękny blog. To ja od razu mówię dlaczego piszę teraz i dlaczego piszę tak rzadko.
Otóż cała historia z BoLM zaczęła się w kwietniu, tamtego roku. Mieszkam w Londynie od nie dawna, ale i tak już spędziłam tam prawie całe moje życie. No więc oglądając X-Factor zauważyłam LM i postanowiłam dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Najpierw robiłam ulotki i rozdawałam w Polsce na ulicy, potem kupowałam rzeczy i wystawiałam na e-bayu a potem założyłam blog. Z czasem BoLM zaczą się szczycić tak więlką popularnością, że nie dawałam sobie sama rady z tworzeniem postów. Zaczełam szukać pomocy. Pierwszą osobą, która mi pomogła była Cuki. Jednak zrezygnowała. W między czasie na blog przybyła też Maggie która bardzo nam pomogła, lecz na razie ma przerwe. Potem zatrudniłyśmy jeszcze 2 dziewczyny do pomocy - LooMixie  i dobrze wam znaną Staffy. Nie mam pojęcia co się działo z LooMixie, lecz Staffy jest tu z wami nadal i tworzy dla was posty. Dobra, to to taka nasza mała historia, ale przechodząc do setna sprawy ROBIMY NABÓR NA BLOG.  Stwierdziłam, że Staffy chyba chce trochę odpocząć i potrzebuje jakieś jakiejkolwiek minimalistycznej pomocy. Ja nie moge jej pomagać, przez drobne komplikacje, ale nie martwcie sie, będę się już na pewno czynnie zajmowała e-mailem, askiem i listą Polish Mixers.  Tak więc każdą dziewczynę chętną do pomocy na blogu, która chciałaby doświadczyć co to znaczy być bloggerką prosimy o napisanie e-maila na adres : little-mix@wp.pl
W wiadomości powinno się znajdować :

 • Skąd bierzesz informacje
 • Dlaczego chcesz zostać bloggerką na naszym blogu
 • Co od siebie możesz dać na rzecz naszego bloga
 • Czy dobrze znasz Angielski
 • Wiek oraz Imię 
 • Kilka słów od siebie
Na wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 19.03.2013 r. do godziny 19.00
Druga sprawa polega na tym, abyście pomogły nam tworzyć nasz blog. Chodzi o to, że napiszcie w komentarzach co wam się najbardziej podoba a co wam sie nie podoba. Obiecujemy że postaramy się zmienić każdą wadę. Na blogu pojawią/pojawiły się już ankiety dotyczące różnych zakładek, które w najbliższym czasie znikną z bloga. Reszte informacji dowiecie się później. Piszcie w komentarzach co trzeba zmienić. + Takie małe pytanko, jest ktoś tu jeszcze kto mnie pamięta ? ;)

Love, Lila.

4 komentarze:

 1. Mam takie pytanie : kiedyś był konkurs na nagłówek na bloga i czemu wszystko ucichło , nie ma rozwiązania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem konkurs wygrał nagłówek, który jest obecnie na blogu ;>

   Usuń
 2. Dziękuję Suzi że wyjaśniłaś wszysko, bo ja nie miałam pojęcia że dziewczyny zrezygnowały i jaka jest sytuacja oczywiście przyda mi się mała pomoc przy notkach zwłaszcza w tygodniu, bo kończę gimnazjum i mam trochę nauki^_^

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli chodzi o zmiany na blogu, to wydaje mi się, że powinnyście poprawić tło tzn. według mnie powinno być jaśniejsze. Jeżeli chcecie to mogę wam pomóc, postaram się zrobić wszystko jak najlepiej.
  Co do zakładek to może dobra byłaby zakładka pod tytułem " Trasa DNA 2013". Tam mogłyby znajdować się zdjęcia z trasy, może niektóre widea. Byłoby fajnie. Jeżeli chce pomocy to bardzo chętnie tylko musiałybyście dać mi czas na obmyślenie wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń