niedziela, 2 czerwca 2013

Miami, festival + Demi fanką Little Mix

Wczoraj dziewczyny były w Miami, gdzie odbył się kolejny Mixers Magnet Event. Tutaj zdjęcia zrobione przez fankę, na podpisywaniu płyt.


+ zdjęcia, które dziewczyny wstawiły na ich instagrama.Leigh-Anne dostała od mixer jedną część zawieszki z "best friends". 


Nowe zdjęcie Jade.


30 maja Little Mix wystąpiły na 98PXY Summer Jam. Zaśpiewały między innymi DNA i Change Your Life, a także dobrze nam znaną piosenkę z X Factora - Don't Let Go. Jestem naprawdę dumna z nich, słuchając jak ją teraz śpiewają. Tak dużo się zmieniło, a nasze dziewczyny mają coraz wspanialsze głosy! + Demi Lovato dołączyła do grona fanek Little Mix! Przetłumaczyłam dla was artykuł z pewnej angielskiej strony o LM.

Little Mix nie brakuje sławnych fanów... Poza Katy Perry i Jessicą Alba, Demi Lovato nie jest w tym wyjątkiem. Gwiazda Disneya jest w UK, aby promować swój top 10 album "DEMI", a kiedy była w studiu Capital FM, nie miała nic innego jak pochwały dla naszych dziewczyn.

"Mają niesamowite wokale, są bardzo utalentowane, Little Mix, myślę, że one naprawdę idą na podbój. Uważam, że są pięknymi, utalentowanymi dziewczynami i jestem ich fanką."

źródło: littlemixdaily

[Tak poza tym, chciałam się przedstawić, jestem Lola i zostałam przyjęta do pomocy na blogu. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z mojej pracy :)]


7 komentarzy:

 1. Do ekipy dodali tylko jedną dziewczynę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Lila, Lola, można się pogubić w tych pseudonimach :)

  Na serio Lola, cieszę się, że jesteś, wchodzę na tego bloga od dawna i Twoja pomoc na pewno zostanie doceniona przez nas Mixers.
  Loffki i powodzenia :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Siemcia Lola :] miło Cię poznać :]

  OdpowiedzUsuń