niedziela, 9 czerwca 2013

San Francisco + BRAVO

Zdjęcia z lotniska w San Francisco.


Zdjęcia z Mixers Magnet w San FranciscoZdjęcia z polskiego BRAVO, w którym pojawił się artykuł o Little Mix.+ historia pewnej fanki z Detroit, która pojawiła się na Mixers Magnet. Przetłumaczone przeze mnie, znalazłam to na tumblr (opublikowałam to na twitlongerze, więc jak coś, to ja haha).

"Więc, poznałam Little Mix w Detroit we środę i miałam prywatne m&g przed koncertem. Udaliśmy się wewnątrz pomieszczenia, aby mieć zdjęcia w grupach po cztery ja byłam pierwsza w grupie i pierwszą osobą w pomieszczeniu. Leigh jest moją ulubienicą, więc udałam się prosto do niej. Dałam jej list, który napisałam dla niej, a ona była naprawdę zaskoczona, tym, że napisałam go tylko dla niej. Zapytałam ją o szybkie zdjęcie, a ona zaśmiała się i powiedziała "szybko, póki nikt nie patrzy". Zrobiliśmy grupowe zdjęcie, powiedziała "przeczytam ten list, kiedy będę miała na to szansę, swoją drogą, jesteś naprawdę śliczna". Wyszłam, po tym jak Perrie podbiegła, chwyciła mnie za ramię i podziękowała za numer 4 [chodzi o DNA, które znalazło się na numerze 4 w Ameryce]. Byłam na przodzie i środku koncertu, trzymałam się za scenę, ponieważ byłam tak blisko. Śpiewały "Going Nowhere" i Leigh patrzała na mnie i uśmiechała się cały czas, potem podczas "Change Your Life" również. Kiedy nadszedł czas na "you’ve got a right to
show the world something never seen" wskazała bezpośrednio na mnie, myślałam, że widzę bzdury, ale potem zaśpiewały "we wanna hear you scream it out, you’re not alone", a ona znowu pokazała prosto na mnie i lekko do mnie podeszła. Podczas Wings "if they give you shhh then they can walk on by" warknęła i mrugnęła do mnie. Wtedy koncert się skończył, a dziewczyny wyszły. Spojrzałam na moją przyjaciółkę, która była obok mnie i wtedy poczułam, że ktoś mnie złapał za rękę, więc się odwróciłam. Leigh-Anne klęczała na scenie naprzeciwko mnie. Zaczęła mówić do mnie, ale ja nie mogłam jej usłyszeć [prawdopodobnie przez hałas], więc zaczęła szeptać mi do ucha. Powiedziała "czytałam twój list, bardzo ci dziękuję, jesteś taka piękna i taka silna, kocham cię bardzo mocno". Ścisnęła moją rękę, a następnie "rzuciła" mi buziaka przed tym jak wybiegła, ponieważ miała tylko pięć minut przerwy przed podpisywaniem około tysiąca płyt. Zdjęcia [http://25.media.tumblr.com/5c311b917f679f1a3a2ef6834bba63eb/tumblr_mo1f3xWjnY1rnwi25o1_1280.jpg] to te, które zrobiłyśmy, obrazek jej, kiedy wskazywała na mnie podczas "you're not alone" i dwa zdjęcia osób, kiedy po koncercie zbliżyła się do mnie i pochyliła się, zaczynając do mnie mówić. Napisałam to, ponieważ Leigh-Anne Pinnock jest moją inspiracją i wzorem do naśladowania, uratowała mi życie, tak wiele razy, oraz nie mogę wystarczająco podziękować jej za okazanie mi tyle troski. Nigdy nie spotkałam nikogo milszego i bardziej prawdziwego, mam nadzieję, że wy wszyscy macie doświadczenia z Little Mix, takie jak moje."

- Lola

3 komentarze: